“GELECEĞİN E HALİ” Ardından cebimizde ne kaldı?

28.9.2016

İstanbul Kongre Merkezi'nde 22-23-24 Eylül tarihlerinde Pharmetic Girişimci Eczacılar tarafından gerçekleştirilen Geleceğin E Hali Kongresi gerçekten müthişti. Programım nedeniyle sadece ilk gününe katılabildiğim ancak diğer günler hakkında da içerideki katılımcılardan bilgi edindiğim, son zamanlarda görmüş olduğum en kayda değer kongreydi. Önce tebrikler.
Devam >

ECZACILAR HIZLA İLAÇ VE RX’İN ÖTESİNE GEÇMELİ, ECZANELER GÜZELTMELİ!..

9.9.2016

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği’ni (PGED) 2004 yılında kurduk. Üyelerimiz eczacılığın, eczanelerin hatta tüm sağlık sektörünün geleceği için çok önemli ve değişimden de öte, “dönüştürücü” çalışmalara imza atan kanaat önderi eczacılardan oluşuyor. On iki yıldır, büyük özveri ile kesintisiz pek çok proje gerçekleştirdik.
Devam >

“GELECEGİN E HALİ MESLEĞİMİZE BAKIŞ AÇISINI DEĞİŞTİRDİ, FARKINDALIK OLUŞTURDU”

7.9.2016

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Armağan Ener, PGED’in çalışmaları ve Geleceğin E hali ile ilgili, OTC News Genel Yayın Yönetmeni Ecz. Yusuf KÜRKÇÜOĞLU’nun sorularını cevaplandırdı.
Devam >

Onco Education & Skin Side Effects Minimized for Living Even Better

31.8.2016

Onkolojik tedavilerin cilt üzerinde yarattığı yan etkileri daha iyi bir yaşam kalitesi için en aza indirmek üzerine tasarlanmış bir eğitim projesidir.
Devam >

E-Öğrenme’nin Ötesi ve Gelecekteki Ürün - Teknoloji Stratejileri için mutlaka okumalısınız!..

26.8.2016

Devam >

Geliyor gönlümün E'fendisi...

25.8.2016

Eczacılık Fakültesi eğitimimde üç yılı tamamladım. Evimde yaklaşık 15 kadar değerli sertifika var. Ankara’sı, İstanbul’u, Eskişehir’i… Kongreler, sempozyumlar, konferanslar…
Devam >

Bir yolculuğa çıkalım mı beraber?..

25.8.2016

22-23-24 Eylül’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu etkinlikte yani Geleceğin E hali’nde bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz!..
Devam >

Gelecek Bizlerle Gelecek

25.8.2016

Heyecanla gerçekleşmesini beklediğimiz büyük buluşmaya artık sadece günler kaldı.
Devam >

Güzelten Gençlik Poster Yarışması

22.8.2016

22-23-24 Eylül 2016 da İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Geleceğin E hali kongresinde Türkiye-KKTC’deki tüm Eczacılık Fakültelerinin öğrencilerinin ve yeni mezunların katılabileceği bir poster yarışması yapılacaktır. Poster sunumunu araştırma proje konuları üzerine fakültelerinde gerçekleştirmiş olan öğrencileri, profesyonel bir ortamda seçkin jüri üyeleri önünde kendilerini ifade etmeye çağırıyoruz.
Devam >

"Bir Güzeltme Öyküsü” Çerkezköy Esra Eczanesi Pilot Uygulaması

15.8.2016

Büyük bir coşku ve heyecanla ikinci kez gerçekleştirmeye hazırlandığımız Geleceğin E hali 2016 En Büyük Eczacılık Buluşmamızın ana sloganı, “Bir Güzeltme Öyküsü” Pilot Projesi ile somutlaştı, anlam buldu…
Devam >

Gojiberi Efsanesi; Sen Neymişsin ?

11.4.2016

Son zamanlarda bir Goji çılgınlığıdır gidiyor. Herkes zayıflattığı ileri sürülen bu meyvenin peşinde.
Devam >

Pharmetic Farmafikir Projesi

1.4.2016

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği, Pharmetic Akademi Farmafikir projesi kapsamında eczacılık fakülteleri öğrencileri arasında “GELECEĞİN ECZACILIĞI İLE İLGİLİ İNOVATİF UYGULAMALAR’’ konulu bir yarışma düzenlemeyi planlamıştır.
Devam >

Eczanenin ve Eczacılığın Geleceği…

5.2.2016

Teknolojik gelişmelerin belirleyici olduğu, her şeyin ışık hızı ile değişip, dönüştüğü dünyamızda Eczacılık mesleğinin ve eczanelerin geleceği de tıpkı diğer meslekler gibi merak ve tartışma konusu.
Devam >