Uluslararası Geleceğin E hali 2018’nın sloganı; Değişim Şimdi
Eczanelerin dünden bugüne hayatlarımızdaki varlığını değişimle güçlendirmek, yeniliği eczanelere taşımak, eczanenin dokunduğu insanlar, hastalar için bugünden geleceğe fark yaratmak bizim elimizde. 

Bizler, ancak kendi değişimimizi etrafımıza yayarak hastalarımızı ve iş ortaklarımızı kendi değişimimize kattıkça gerçek bir değişimin mümkün olacağını biliyoruz.

Bizden başlayan bu değişimle yayılacak olan yeniliğin, eczaneler için bambaşka bir geleceğin kapılarını açacağına inanıyoruz.

Değişmek ve değiştirmek için; “şimdi”!
 
Geleceğe atılacak olan ilk adımın cesaretini, eczaneleri her zaman bir adım ileriye taşıyacak olmanın kararlılığını ve dokunduğumuz tüm yaşamlara hep daha iyi gelebilmenin inancını içimizde taşıyoruz. Birlikte daha iyi bir gelecek kurabilmek için gereken tüm gücün bizde olduğunu biliyor, kendi gücümüze yön verebildiğimiz sürece geleceği de şekillendireceğimizin farkında olarak geleceğe yürüyoruz.

Gelecek için, şimdi.

Güçlü yönlerimizle ayrışıyor, farklılıklarımızla birleşiyoruz. Sektörel  markalarla birlikte, örgütlenerek atacağımız ortak bir adımın büyük yankılar yaratacağını biliyor, bu birlikteliğimize güveniyoruz. Gerçek ortaklıklar kurarak güçleniyor, yarattığımız bu gücün etkisiyle hep daha iyisini başarmak adına yol alıyoruz.

Bu kapsayıcı değişimin, gelecek nesiller, farklı alanlar ve tüm insanlar için ilham verici olmasını umut ediyoruz.

Etkileşim için, şimdi.

Dün ve yarın arasında, zamanın etkisinin en gerçek olduğu andayız. Zamanın değerini bilerek, daha iyi bir yaşam, hayal ettiğimiz gelecek için adımlarımızı ertelemeden yol alıyoruz.

Çağı yakalayan, yeniliğe kucak açan, inovatif, paylaşımcı, örgütlü ve ileri görüşlü bir yapıyla “biz” değişime hazırız.

Etki alanı geniş, herkesi değiştirecek, herkese iyi gelecek bir değişimin başlangıç noktası olarak biz dönüşüme öncülük ediyor, sizi de değişimin parçası olmaya davet ediyoruz.

Değişim için, şimdi!